تبلیغات افیلیت محصول و رپورتاژ آگهی

در دنیای مدرن امروز که تکنولوژی تمامی ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است، کمتر پدیده‌ای را می‌توان یافت که دستخوش تغییر نشده باشد. تبلیغات نیز همانند هر فعالیت دیگر، از شکل سنتی خود خارج شده و تبلیغات اینترنتی در سال‌های اخیر جای خود در میان مخاطبان پیدا کرده‌اند. فعالیت ما نیز به همین موضوع بازمی‌گردد.

ما در کالالیز بهترین کالاهای موجود در بازار اعم از لوازم آرایشی و بهداشتی، کالاهای دیجیتال و محصولات سوپر مارکتی را نقد و بررسی کرده و بهترین‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. فعالیت ما بر پایه سیستم همکاری در فروش ( affiliate marketing ) بوده و با هدف افزایش سطح آگاهی مخاطبان هنگام خرید و کمک به انتخاب بهترین محصولات با قیمت مناسب انجام می‌گیرد.

کارشناسان ما محصولات مختلف را بدون هیچگونه جانبداری و با رعایت اصل صداقت مورد بررسی قرار داده و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را به صورت کاملا شفاف در اختیار مخاطب می‌گذارند. به همین سبب طیف گسترده‌ای از افراد می‌تواند به کمک مطالب موجود در کالالیز، محصولات مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنند. اینگونه است که ما خرید را برای همراهان خود به تجربه‌ای دلنشین تبدیل می‌کنیم.

انواع تبلیغات در کالالیز

اگر به دنبال این هستید که وبسایت و یا محصولات و خدمات خود را در کالالیز به مخاطبان معرفی کنید، سه راه پیش روی شماست :

اسپانسرینگ

اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و یا محصولات خود را در دیجی کالا یا وبسایت‌های مشابه به فروش می‌رسانید، می‌توانید به سراغ گزینه اسپانسرینگ بروید. با ارسال درخواست اسپانسرینگ، کارشناسان ما مطلبی جامع و کامل مرتبط با محصول مورد نظر شما آماده کرده و آن را همراه با تصاویر و لینک فروش محصول فوق در کالالیز منتشر خواهند کرد. در صورتی هم که تمایل به نگارش مقاله از سوی خودتان دارید، لازم است متن ارائه شده از خصوصیات مورد انتظار ما برخوردار باشد تا بر روی سایت منتشر گردد. از طریق این روش مخاطب هدف شما به راحتی به محصول مورد نظر دست خواهد یافت.

رپورتاژ آگهی

اگر می‌خواهید محصول یا خدمت موجود بر روی وبسایت خود را در کالالیز معرفی کرده و بازدید فوق‌العاده بالایی دریافت کنید، رپورتاژ بهترین نوع تبلیغات برای شماست. در نگارش رپورتاژ تیم کالالیز شرح کاملی از محصول یا خدمت شما را بر اساس اصول سئو آماده کرده و آن را با درج تعدادی لینک از وبسایت مورد نظر منتشر می‌نماید. علاوه بر این معرفی صفحه اینستاگرام نیز از طریق رپورتاژ امکان پذیر خواهد بود.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری نوعی از تبلیغات به صورت تصویری هستند که در آن محصول یا خدمت، صفحه اینستاگرام، وبسایت و یا اپلیکیشن شما در قالب یک تصویر با اندازه استاندارد به مخاطبان معرفی می‌شود. این نوع از تبلیغات تاثیر بسزایی در جلب توجه مخاطب داشته و می‌تواند بازدید بالایی را برای شما به ارمغان آورد.

در صورتی هم که نمی‌دانید کدام یک از انواع تبلیغات فوق مناسب کسب و کار شماست، کافیست اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان کالالیز در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را انجام دهند.